REZERVACE: 777 027 818
REZERVACE: 777 027 818
25
04
2020

Znovuotevření

Milí zákazníci Performance Power Center, s radostí Vám chceme oznámit, že v pondělí 27. 4. 2020, na základě nařízení vlády, znovu otevíráme!

Otevření s sebou nese však jistá omezení. Prosíme o respektování a dodržování bodů uvedených níže.

 1. Na skupinové lekce je NUTNOST se předem hlásit. LIMIT je 8 osob! Hlásit se můžete buď na e-mailu recepce@ppcenter.cz nebo můžete využít rezervační formulář na našem webu zde REZERVACE
 2. Vstup do fitness centra a pohyb v něm bude možný pouze se zakrytými ústy a nosem.
 3. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 4. Do odvolání nebude možno využívat šatny a sprchy. Toalety lze používat při dodržení odstupů mezi jednotlivými osobami. Prosíme, berte to na vědomí.
 5. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory.
 6. Dodržovat rozestupy alespoň 2 metry
 7. Dezinfekce rukou je povinná před zahájením a po celkovém ukončení cvičení (tedy u vchodu do fitness centra, do jednotlivých prostor).
 8. Po každém použití strojů/cvičebního nářadí a pomůcek jedním klientem je třeba použít dezinfekci – dezinfekční prostředky budou umístěny na viditelných místech v rámci fitness.
 9. Doporučujeme, abyste si každý nosil svůj čistý ručník, který budete používat na lavičky, podložky apod. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.
 10. Na recepci je možný prodej pouze balených nápojů a balených potravinových doplňků.
 11. Veškeré platby preferujeme bezkontaktně kartou.

Váš tým PPC.

 

Fitness Ostrava