REZERVACE: 777 027 818
REZERVACE: 777 027 818
09
12
2018

Nejoblíbenější suplementy pro cvičení

V dnešním článku se zaměříme na TOP 6 produktů, o kterých je známo, že účinně zvyšují vaše zdraví, sílu nebo svalový objem. 

Performance Magnesium 400 mg

1) Magnesium (hořčík) je nejdůležitějším minerálem pro lidské tělo a jeho dostatečné možství je nutné pro většinu chemických reakcí, které v něm probíhají. Při nedostatečném možství magnesia v těle může docházet k poruchám spánku, což má dopad na špatnou náladu, pokles energie, pomalý růst vlasů a nehtů, celkovou slabost a mnoho dalšího. Při správné suplementaci tak podporujete nejen vaše zdraví, ale zároveň i regeneraci po tréninku a získáváte také větší potenciál ke svalovému růstu. Na trhu existuje mnoho doplňků na bázi horčíku, bohužel však stále většina z nich obsahuje pro tělo velmi špatně vstřebatelnou formu magnesia oxidu. Proto všem svým klientům doporučujeme nejkvalitnější chelátovou formu magnesia bisglycinátu, který je ve spojení s vitaminem B6 ideální formou pro doplnění nedostatku horčíku s obrovskou vstřebatelností. 

Náš TIP: www.ppcentershop.cz/performance-magnesium/ 

Reflex Nexgen® PRO 90 kapslí

2) Kvalitní multivitamín je druhý nejdůležitější doplňek stravy. Hodí se nejen pro sportovce, ale i pro kohokoliv jiného. Vitaminy a minerály, které jsou v něm obsaženy pomáhají při správné funkci lidského organismu a zároveň mohou působit jako prevence před přetrénování, nemocemi a urychlovat regeneraci organismu. Pokud zvolíte nexgen, zmíněný v odkazu níže, dostane se vám do rukou opravdu kvalitní  multivitamín, který obsahuje všechny potřebné látky důležité pro tělo v adekvátních dávkách. Navíc obsahuje i trávící enzymy pomáhající při trávení. 

Náš TIP: http://www.ppcentershop.cz/vitaminy-reflex/nexgen-pro-90-kapsli/

Reflex 100% Native Whey

3) Protein (bílkovina) je základní složkou lidské potravy a pro všechny sportovce procházející těžkými tréninky je nezbytné, aby jej přijímali ve větším množství. Je zodpovědný za rychlejší regeneraci, zlepšení silových výkonů a podporu růstu svaloviny. Pro správnou vstřebatelnost bílkovin je vhodné, abyste vybrali kvalitní protein, buď hydrolyzát nebo ze syrovátky v bio formě. Značka Reflex nutrition se dlouhodobě zaměřuje na tvorbu kvalitních doplňků a u proteinů můžeme doporučit třeba tento 100% Native whey.

Náš TIP: http://www.ppcentershop.cz/proteiny/100–native-whey-1800g/

Brainmax 3.0 Anabolic Dagger

4) Oblast předtréninkových stimulantů se v poslední době stává velkým fenoménem. Doba, kdy si lidé před tréninkem dali trochu kávy nebo šli cvičit i pod stresem a unavení je dávno pryč. Z velmi okrajového suplementu se, tak během posledních let stalo něco, bez čeho si většina sportovců už nedokáže trénink ani představit. Pokud chcete stimulant, který není na bázi kofeinu a zároveň obsahuje adaptogeny, které pomáhají nejen při výkonu v posilovně, ale zároveň i pro zlepšení vašeho zdraví a dlouhověkosti, je právě Brainmax tou správnou volbou.

Náš TIP: http://www.ppcentershop.cz/brainmaxy/brainmax-3-0-anabolic-dagger-2/

Nutriworks BCAA 2:1:1 500g

5) Pokud mezi tréninky nezvládáte regenerovat a cítíte svalovou únavu, je vhodné zapojit doplněk obsahující aminokyseliny. V minulosti se tyto produkty soustředily především na obsah BCAA – neboli řetězených aminokyselin. Po letech studií však  vyšlo najevo, že je daleko větší účinnost získána příjmem všech esenciálních (tělo si je neumí vytvořit samo) aminokyselin. Tyto naštěpené aminokyseliny s přídavkem L-Citrulinu, což je aminokyselina, u které bylo zjištěno, že má pozitivní vliv nejen na regeneraci, ale i na samotný výkon, jsou vhodné pro každého sportovce, který má problémy se svalovou únavou a chce podpořit své tréninkové výsledky. 

Náš TIP: http://www.ppcentershop.cz/aminokyseliny-nutriworks/eaa-500g/

 

6) DrtiváViridian Vitamin D3 2000IU většina dnešní populace má nedostatek Vitaminu D3. Tento vitamin, lidské tělo sice dokáže vytvořit ze slunečního svitu samo, v dnešní době však mnoho lidí netráví dostatečný čas na slunci, aby získal potřebné množství. Navíc mnoho zemí trpí během roku nedostatkem slunečního svitu a taková část lidské populace bývá náchylná na fyzickou slabost, psychické nemoci a deprese, které jsou z velké části způsobeny právě nedostatkem tohoto vitaminu. Suplementací vitaminu D3 alespoň v zimních měsících podpoříte své zdraví a navíc i svůj výkon v posilovně. 

Náš TIP: http://www.ppcentershop.cz/vitaminy-viridian/vitamin-d3-2000iu-60-kapsli/

 

Autor: Sebastián Beneš