REZERVACE: +420 777 883 444
REZERVACE: +420 777 883 444

O NÁS

FITNESS OSTRAVA

PERFORMANCE POWER CENTER®

Je nevšední fitness zařízení pro Váš trénink v Ostravě. Nabízí zázemí pro všechny druhy silového tréninku pod jednou střechou: zóny pro gymnastický, kardio, trojbojařský, vzpěračský, CrossTraining, strongman, atletický a boxerský trénink.


10 DNÍ NA ZKOUŠKU

Členství lze zrušit v prvních 10 dnech bez udání důvodu! Členství lze také pozastavit na dobu 1-3 měsíců v případě dovolené, nemoci nebo služební cesty apod.

SKUPINOVÉ LEKCE V CENĚ

Při zakoupení členství máte všechny skupinové lekce v ceně! Neplatíte nic navíc. (CrossTraining, Lekce pouze pro ženy, Lekce pro úplné začátečníky Silová vytrvalost, ZÁVĚSNÝ SYSTÉM, Jóga).

V rozvrhu máme přes 20 lekcí týdně.

NEOMEZENÝ VSTUP

Během otevírací doby u nás můžete strávit času, kolik uvážíte za vhodné a dokonce nás můžete navštívit i víckrát denně!

Otevírací doba: Po -Pá: 6:00 – 21:00, So: 9:00-14:00, Ne: 9:00 – 19:00

ZDARMA TRÉNINKOVÝ PLÁN

Při podpisu smlouvy  obdržíte tréninkový protokol, který je šitý na míru pro Performance Power Center®. Protokol je ve dvou verzích, pro může a pro ženy.

JSME ORIGINÁLNÍ!

Jdeme jinou cestou, než všechna ostatní fitness centra a právě v tomto jsme jedineční. Představujeme zcela odlišný styl, než na který jste zvyklí, ale o to více budete motivovaní a získáte novou radost ze cvičení. Takovou, kterou jste dlouho hledali. *

ROZUMNÉ CENY

Naše ceny odpovídají kvalitě nabízených služeb. Dostatek prostoru. Pěkné zázemí s posezením. Možnost vlastních nápojů. Odhazování činek. Používání magnésia. Přátelský kolektiv a mnoho dalšího.